Eclipse TANITIM

Mitsubishi Eclipse Hakkında Herşey
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MrBrain
2. Viteste
Mesajlar: 152
Kayıt: 12 Oca 2020 04:08
Puan: 11
Konum: C:\Windows\System32\cfg.exe

30 Kas 2020 11:09

Mitsubishi Eclipse a, spor kompakt üretildi araç Mitsubishi 1989 ve 2011 yılları arasında dört kuşakta bir çevrilebilir gövde stili 1996 Model yıl boyunca ilave edildi.

İlk iki kuşak (1G ve 2G) otomobil platformunu ve parçalarını yeniden yapılanan Eagle Talon ve Plymouth Laser esir ithalatı ile paylaşıyor . Mitsubishi Motors'un Chrysler Corporation ile yakın ilişkileri sırasında inşa edildiler . Ortaklıkları Diamond-Star Motors (DSM) olarak biliniyordu . Japonya'da ilk iki kuşak Mitsubishi Car Plaza adlı belirli bir Japon perakende zincirinde satıldı . Üçüncü nesil (3G) Chrysler Sebring ve Dodge Stratus ile yeniden tasarlanmış bir platform paylaştı. Mayıs 2005 boyunca, dördüncü ve son nesil (4G) Eclipse, ilk üç nesilde kullanılan Chrysler platformunu PS platformuyla değiştirdi .

Mitsubishi Motors'a göre Eclipse, 26 yarış kazanan yenilmez bir 18. yüzyıl İngiliz yarış atının ismini aldı .

Tutulma resmen Kuzey Amerika , Umman , Güney Kore , Filipinler , Brezilya , Suudi Arabistan , Kuveyt , BAE ve Çin'de pazarlandı . Ağustos 2011'in sonunda, son Eclipse montaj hattını devirdi ve açık artırmaya çıkarıldı, kazançlar hayır kurumuna bağışlandı.

2017 yılının Ocak ayında, Mitsubishi , Mart ayındaki 2017 Cenevre Otomobil Fuarı'nda çıkış yapan Eclipse Cross adlı, Eclipse ismini kompakt bir geçit araç üzerinde diriltmeyi planladığını belirtti . Yeni Eclipse , Mitsubishi kadrosunda Mitsubishi ASX ve Mitsubishi Outlander arasında geçiş yapacak .

Kimileri kazanmak icin savasir, kimileri savasmadan kazanir.
Cevapla

“Mitsubishi Eclipse” sayfasına dön